عصر تصاویر سه بعدی

موشن گرافیستان: الکس کیپ‌من می‌خواهد واقعیتی جدید خلق کند. واقعیتی که انسان و نه دستگاه را، در مرکز همه چیز قرار دهد. با «هولولنز»، اولین رایانه مستقل سه بعدی ، کیپ‌من تصاویر سه بعدی را به جهان واقعی می‌آورد، تا درک ما را افزایش دهد که بتوانیم محتوای دیجیتال را احساس و لمس کنیم. در این نمایش جادویی، آینده ای را بدون صفحه‌های نمایش تصور کن، جایی که فناوری به اندازه ای قدرتمند است تا ما را به جهان‌هایی فراتر انتقال دهد.

بخش‌هایی از سخنرانی: فرض کنید که کنترلی بسیار ظریف روی هر چیزی در دنیا دارید. درجه را بچرخانید، و همه چیز واقعی می‌شود، درجه را طرف دیگر بچرخانید، و واقعیت مجازی پیدا می‌شود. حالا فرض کنید بتوانید تمامی محیط خود را بین واقعی و مجازی تغییر دهید. من این جوری را دوست دارم. تصور کنید، به همگی شما نگاه کنم و درجه را بچرخانم و همگی شما را به جن و پری تبدیل کنم. وقتی که فناوری دنیای ما را کاملا بفهمد، دوباره شیوه ارتباطی ما با هم را متحول خواهد کرد، شیوه‌ای که کار می‌کنیم و شیوه‌ای که بازی می‌کنیم.

 

 

 

درباره‌ی admin

admin مهدی فیض

همچنین ببینید

آموزش کارگردانی ران هاوارد

ران هاوارد از کارگردانان مطرح هالیوود اولین فیلم خود را در 22 روز ساخت که فقط 602 هزار دلار فروش داشت.. اما امروز مجموع فروش فیلم های او به عدد قابل توجه 1.8 میلیارد دلار رسیده است. این کارگردان برنده جایزه اسکار، که فیلم های شناخته شده ای همچون Apollo 13 و A Beautiful Mind را در کارنامه خود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت موشن گرافیستان باهمستانی آموزشی در حوزه سینما، انیمیشن و گرافیک است. از اهداف این سایت ترکیب آموزشی فرم و محتوا است. در فضای آکادمیک محیط های هنری آموزشی خاصه، محدود به حوزه تکنیک وفرم می شوند؛ اما سایت موشن گرافیستان به دنبال آن است که فراتر از مباحث تکنیکی به مسائل محتوایی و ضروری برای تولید یک اثر هنری مطلوب بپردازد.

موشن گرافیستان در شبکه های اجتماعی

برای مشاهده این پست ایمیل خود را وارد کنید. 
ثبت ایمیل و مشاهده ویدیو