درام چیست؟

هدف درام چیست؟ - موشن گرافیستان

موشن گرافیستان: در این ویدیوی مستر کلاس، دیوید ممت درباره ی این موضوع که «هدف درام چیست؟» صحبت می کند. دیوید ممت نمایشنامه نویس، فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی است. او برنده جایزه پولیتزر برای نمایشنامه «گلن‌گری گلن راس»است.  شناخت تکنیک‌های فیلم‌سازی همراه با  تحلیل آثار سینمایی مطرح جهان هدف این سلسله ویدیوهای سایت موشن گرافیستان است. در این ویدیوهای آموزشی مهم‌ترین تکنیک‌های فیلم‌سازی و مراحل شکل گیری و لوازم این تکنیک‌ها در آثار سینمایی مورد بررسی قرار می گیرند.  در ادامه بخش‌هایی از ویدیو را قرار می‌دهیم.

 

 

راهنما
برای دانلود ویدیو بر روی دکمه دانلود کلیک کنید
حجم : ۱۷۶مگابايت

About reza mozafari

Check Also

دیوید ممت آموزش روایت گری

دیوید ممت نمایشنامه نویس، فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی است. او برنده جایزه پولیتزر برای نمایشنامه «گلن‌گری گلن راس»است. در این ویدیوی مقدماتی مستر کلاس، دیوید ممت درباره ی این موضوع که «برداشت های قبلی تون رو دور بریزید و تفکر تحیلی داشته باشید» صحبت می کند

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

سایت موشن گرافیستان باهمستانی آموزشی در حوزه سینما، انیمیشن و گرافیک است. از اهداف این سایت ترکیب آموزشی فرم و محتوا است. در فضای آکادمیک محیط های هنری آموزشی خاصه، محدود به حوزه تکنیک وفرم می شوند؛ اما سایت موشن گرافیستان به دنبال آن است که فراتر از مباحث تکنیکی به مسائل محتوایی و ضروری برای تولید یک اثر هنری مطلوب بپردازد.

موشن گرافیستان در شبکه های اجتماعی