مگاپک جامع فیلم‌سازی صفر تا صد

مگاپک آموزشی کارگردانی

دوره جامع  کارگردانی در سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته از میان صدها ساعت از برترین دوره های یوتیوبی و سینمایی گزینش و ترجمه شده اند. تمام اموزش ها با زیرنویس فارسی با کیفیت ارائه می شوند در ادامه چند نمونه ویدیو برای مشاهده کیفیت مجموعه ها ارائه شده است.

برخی از مدرسین این دوره :

مسترکلاس ران هاوارد

ران هاوارد متولد ۱ مارس ۱۹۵۴ کارگردان، بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است. وی تاکنون ۲ بار برنده و ۲ بار نامزد جایزه اسکار و یک بار برنده و ۴ بار نامزد جایزه گلدن گلوب شده است. از مهمترین فیلم های این کارگردان نامدار سینمای هالیوود می توان اشاره کرد به: یک ذهن زیبا، رمز داوینچی، آپولو ۱۳، پیله، مرد سیندرلایی، فراست/نیکسون، چگونه گرینچ کریسمس را دزدید و آتش افروز.

دوره میزانسن

آموزش کارگردانی فیلم کوتاه

Chad Perkins – چاد پرکينز

چاد پرکینز فیلم ساز و برنده جایزه در سیاتل است. او همچنین دارای بیش از یک دهه تجربه post-production با نرم افزار Adobe After Effects است، و نویسنده بیش از ۳۰ دوره آموزشی در Lynda.com است.

 

چندین دوره اموزش تحلیل فیلم سازان مطرح سینما

چرا کریستوفر نولان برترین کارگردان سینماست

دوره سریال سازی

بازه زمانی کامل دوره کارگردانی   حدودا ۲۰ ساعت است و حجم تقریبی ان حدودا ۲۰ گیگ است

لیست موضوعی مجموعه کارگردانی

مگاپک آموزشی فیلم‌نامه‌ نویسی

دوره جامع فیلمنامه نویسی در سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته از میان صدها ساعت از برترین دوره های یوتیوبی و سینمایی گزینش و ترجمه شده اند. تمام اموزش ها با زیرنویس فارسی با کیفیت ارائه می شوند در ادامه چند نمونه ویدیو برای مشاهده کیفیت مجموعه ها ارائه شده است.

برخی از مدرسین این دوره :

مایکل شیلف نویسنده ، کارگردان و تهیه کننده

 ساختار فیلم نامه

مایکل تاکر یوتیوبر تحلیل گر فیلم نامه و فیلم

من معتقدم مخاطبان آگاه تر ، قصه ها را بالا می برند. بررسی تکنیک هایی که برای بیان داستان های عالی به کار می روند ، نوشتن خود را بهتر کرده و عمیقاً قدردانی خود را از داستان ها بیشتر می کنید.

با درسهایی از فیلمنامه ، فیلمهایی تهیه می کنم که متن فیلمها را تجزیه و تحلیل می کند تا دقیقاً نحوه و دلیل مهارت آنها در بیان داستانهایشان را بررسی کند. بخشی از مجموعه های آموزشی و بخشی از نامه های عاشقانه به فیلم های جذاب ، هدف از فیلمنامه این است که راهی سرگرم کننده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلم های مورد علاقه خود باشد و به همه ما کمک کند تا داستان نویسان بهتری بشویم.

تحلیل فیلم نامه game of throns

کهن الگوی شخصیت بخش ۱

 

آموزش فیلمنامه نویسی و توسعه شخصیت های فیلم

مدرس:  Sandy Marsh

بازه زمانی این دوره ۱۷ ساعت است و حجم تقریبی ان حدودا ۲۰ گیگ است. بیش از ۱۰۰ ویدیو در این مجموعه قرار دارد

لیست موضوعی مجموعه فیلمنامه نویسی

مگاپک آموزشی تدوین

دوره جامع  تدوین در سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته از میان صدها ساعت از برترین دوره های یوتیوبی و سینمایی گزینش و ترجمه شده اند. تمام اموزش ها با زیرنویس فارسی با کیفیت ارائه می شوند در ادامه چند نمونه ویدیو برای مشاهده کیفیت مجموعه ها ارائه شده است.

برخی از مدرسین این دوره :

دوره مقدماتی تدوین

Ashley Kennedy – اشلی کندی

اشلی کندی یک کارمند نویسنده در linkedIn می باشد که ویدئو های آموزشی پس-تولید (post-production) برای Lynda.com می سازد. اشلی کندی ، مدرس سابق Avid و کالج کلمبیا شیکاگو است. وی “تدوین ویدئو” و “داستان سرایی” درس می دهد. وی همچنین دو کتاب درباره تدوین ویدئو نگاشته است که به طور گسترده ای توسط تدوین گران و دانشجویان فیلم در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

تدوین مقدماتی

دوره تدوین فیلم مستند (اشلی کندی)

آموزش تنظیم و تصحیح رنگ و ساخت LUT ها در Premiere Pro

در این دوره آموزشی استفاده از امکانات تصحیح رنگ موجود در پرمیر پرو سی سی را یاد گرفته و همچنین LUT ها را ساخته و با آن ها کار خواهید کرد.

آموزش فیلم سازی : این مجموعه ادیت فیلم

چاد پرکینز فیلم ساز و برنده جایزه در سیاتل است. او همچنین دارای بیش از یک دهه تجربه post-production با نرم افزار Adobe After Effects است، و نویسنده بیش از ۳۰ دوره آموزشی در Lynda.com، همچنین چندین نسخه از The After Effects Illusionist و How to Cheat in After Effects (هر دو توسط Focal Press) را تولید کرده است. او را در توییتر chad_perkins@ پیدا کنید.

 

دوره تدوین صدا

اموزش پریمیر و تکنیک های ناب تدوین

بازه زمانی این دوره ۱۷ ساعت است و حجم تقریبی ان حدودا ۲۰ گیگ است.

لیست موضوعی مجموعه تدوین

مگاپک آموزشی فیلم‌برداری

دوره جامع  فیلمبرداری در سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته از میان صدها ساعت از برترین دوره های یوتیوبی و سینمایی گزینش و ترجمه شده اند. تمام اموزش ها با زیرنویس فارسی با کیفیت ارائه می شوند در ادامه چند نمونه ویدیو برای مشاهده کیفیت مجموعه ها ارائه شده است.

برخی از مدرسین این دوره :

مدرس:Bill Dill

آموزش سینماتوگرافی – آموزش کار کردن در صحنه

در این کورس آموزشی یاد می گیرید که به عنوان یک سینماگر و فردی که می خواهید یک فیلم را تولید یا کارگردانی کنید ، باید در سر صحنه چه کارهایی انجام دهید.

مدرس تمامی مطالب را به زبانی ساده و در حین انجام پروژه ای واقعی به شما آموزش میدهد تا براحتی مطالب را یادگرفته و از آن ها استفاده کنید.

آموزش سینماتوگرافی – مبانی داستان سازی و روایت آن در فیلم و با بازیگران جلوی دوربین

در این کورس آموزشی چگونگی ساخت و روایت یک داستان برای فیلمهای سینمایی را خواهید آموخت. این آموزش یک آموزش خسته و کسل کننده که پای برگه های داستان وقت شما را تلف کند نیست ، بلکه پس از بررسی چگونگی ایجاد داستان شما را وارد عمل کرده و چگونگی روایت داستان از طریق فیلمبرداری و جلوه های بصری و . . . را به شما عزیزان آموزش میدهد.

آموزش تکنیک های کاربردی پروژه های فیلبرداری و سینمایی

در این کورس آموزشی با تکنیک ها ، ابزارها و روندهایی آشنا می شوید که به کمک آن ها می توانید خیلی ساده تر پروژه های سینمایی و فیلمبرداری را انجام دهید. مدرس مطالب را به زبانی ساده و در حین کار در سر صحنه به شما عزیزان یاد میدهد. 

تکنیک های  ناب فیلمبرداری

بازه زمانی این  دوره حدودا ۱۰ ساعت است و حجم تقریبی ان حدودا ۱۲ گیگ است.

لیست موضوعی مجموعه فیلمبرداری

مگاپک آموزشی مستند

دوره جامع  مستندسازی در سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته از میان صدها ساعت از برترین دوره های یوتیوبی و سینمایی گزینش و ترجمه شده اند. تمام اموزش ها با زیرنویس فارسی با کیفیت ارائه می شوند در ادامه چند نمونه ویدیو برای مشاهده کیفیت مجموعه ها ارائه شده است.

برخی از مدرسین این دوره

آموزش ساخت فیلم مستند – این مجموعه پیش تولید

Ashley Kennedy – اشلی کندی

اشلی کندی یک کارمند نویسنده در linkedIn می باشد که ویدئو های آموزشی پس-تولید  post-production برای Lynda.com می سازد. اشلی کندی ، مدرس سابق Avid و کالج کلمبیا شیکاگو است. وی “تدوین ویدئو” و “داستان سرایی” درس می دهد. علاوه بر ساخت ویدئو های آموزشی آنلاین، او صد ها ساعت تجربه ی کنترل کلاس های رو در رو تسهیل کورس های آنلاین و هیبرید را دارد. وی همچنین دو کتاب درباره تدوین ویدئو نگاشته است که به طور گسترده ای توسط تدوین گران و دانشجویان فیلم در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. پیش از پیوستن به Lynda.com، در بخش پیش تولید، کالج کلمبیا شیکاگو به مدت پنج سال تدریس می کرد. قبل از آن، مدرس اصلی و مدیر برنامه های اعطای گواهی ، در Avid بود، جایی که برنامه های آموزشی “گواهی دار” را گسترش داد و برنامه جهانی “مدرس دارای گواهی Avid” را مدیریت کرد. اشلی ، دارای مدرک لیسانس در روزنامه نگاری تلوزیونی از دانشگاه ایلینویز، و فوق لیسانس فیلم از دانشگاه بوستون است. او در منطقه شیکاگو با همسر و دو فرزندش زندگی می کند.

در این کورس آموزشی هر آنچه برای انجام پیش تولید فیلم های مستند نیاز دارید را یاد می گیرید. مدرس مجموعه خانم اشلی کندی ، تمام مراحل کار را در حین انجام پیش تولید یک پروژه واقعی ساخت فیلم مستند به شما یاد میدهد.

آموزش ساخت فیلم مستند – این مجموعه تولید

همانطور که میدانید ساخت یک فیلم مستند مراحل و فازهای مختلفی دارد ، با مشاهده این مجموعه آموزش بر فاز تولید فیلم های مستند مسلط خواهید شد. در این مجموعه یاد می گیرید که چطور برای فیلمبرداری آماده شوید ، چطور صحنه را آماده کنید ، چگونه دست اندرکاران را کارگردانی کنید ، چطور کارگردانی هنری را انجام دهید ، به چه صورت مصاحبه های لازم را ترتیب دهید و چگونه فیلمبرداری پروژه ساخت فیلم مستند را انجام داده و همچنین چطور آنچه برای Post Production لازم است را تهیه کنید

آموزش ادیت و Post-Production فیلم های مستند

در این مجموعه آموزش فرآیندهای ادیت و Post-Production فیلم های مستند را یاد می گیرید. مدرس دوره مطالب را به زبانی ساده و در حین کار بر روی پروژه های واقعی به شما عزیزان یاد میدهد

دوره جامع مستندسازی کن برنز

کن برنز (۱۹۵۳-) کارگردان و تهیه‌کننده و مستندساز آمریکایی است. او نخستین بار با فیلم مستند خود جنگ داخلی (۱۹۹۰) مشهور شد. فیلم‌های بعدی او مانند بیسبال (۱۹۹۴) و جاز (۲۰۰۱) نیز همه موفق بودند. از ویژگی‌های سبک او به کاربردن فیلم‌ها و عکس‌های قدیمی و آرشیوی است. روش حرکت دوربین بر عکس‌ها که او در فیلم‌هایش به کار می‌برد به «جلوه کن برنز» معروف شده است.

او در ۲۰۱۲ فیلم پنج نفر پارک مرکزی را همراه دخترش سارا برنز و دیوید مک‌ماهون کارگردانی کرد.

بازه زمانی این  دوره حدودا ۱۰ ساعت است و حجم تقریبی ان حدودا ۱۴ گیگ است.

لیست موضوعی مجموعه  مستندسازی

مگاپک نورپردازی

دوره جامع  نورپردازی در سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته از میان صدها ساعت از برترین دوره های یوتیوبی و سینمایی گزینش و ترجمه شده اند. تمام اموزش ها با زیرنویس فارسی با کیفیت ارائه می شوند در ادامه چند نمونه ویدیو برای مشاهده کیفیت مجموعه ها ارائه شده است.

دوره یادگیری تکنیک های نورپردازی برای مصاحبه ها

برخی از مدرسین این دوره:

کوین برادلی

در این مجموعه آموزش همراه با مدرس دوره تکنیک های نورپردازی برای انجام مصاحبه ها را یاد گرفته و همراه با مدرس دوره در پروژه های واقعی تمرین خواهید کرد. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی lynda است به مدت زمان ۱ ساعت و ۵ دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

آموزش نورپردازی حرفه ای سر صحنه فیلمبرداری

مدرس: Jem Schofield – جيم شوفيلد

با مشاهده این کورس آموزشی استفاده از تجهیزات نورپردازی حرفه ای ، برای نورپردازی پروژه های فیلمسازی ، مستند ، تبلیغاتی و فیلمسازی را بخوبی یاد خواهید گرفت. این آموزش شامل معرفی تجهیزات ، ترفندهای نورپردازان و فیلمبرداران حرفه ای و تکنیک های نورپردازی و چینش تجهیزات نورپردازی است.

مدت زمان : ۱:۴۵ ساعت

بازه زمانی این  دوره حدودا۳ ساعت است و حجم تقریبی ان حدودا ۵ گیگ است.

لیست موضوعی مجموعه  نورپزدازی

مگاپک آموزشی صدابرداری

دوره جامع  صدابرداری در سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته از میان صدها ساعت از برترین دوره های یوتیوبی و سینمایی گزینش و ترجمه شده اند. تمام اموزش ها با زیرنویس فارسی با کیفیت ارائه می شوند در ادامه چند نمونه ویدیو برای مشاهده کیفیت مجموعه ها ارائه شده است.

برخی از مدرسین این دوره

آموزش فیلمبرداری : ضبط صدا سر صحنه

Anthony Q. Artis – آنتونی کیو. آرتيس

آنتونی آرتیس، یک کهنه سرباز با تجربه ۲۰ ساله در صنعت فیلم است و نویسنده کتاب “The Shut Up Shoot Documentary Guide” است. آنتونی آرتیس، یک کهنه سرباز با تجربه ۲۰ ساله در صنعت فیلم و تلویزیون و نویسنده کتابهای مستند “The Shut Up and Shoot Documentary Guide” و “The Shut Up and Shoot Freelance Video” است. او همچنین میزبان پادکست “The Double Down Film Show” است. ویژگی ها و برنامه های او در جشنواره فیلم Tribeca، IFP Feature Market، Slamdance و MTV پخش شده است. از آنجایی که آنتونی در سال ۲۰۰۳ “IFP Feature Market” راساخت و موفق به کسب جایزه بزرگ Shelter شد، همچنین در ساخت مستند “Paper Chasers” سهیم بوده است؛ و به عنوان Segment Producer برای سری واقعیت های محبوب MTV خدمت کرده است. او به صورت حرفه ای در موقعیت های مختلف به عنوان تولید کننده، کارگردان سینمایی، واحد فنی، میکسر صدا، و مدیر مکان، کار کرده است. او در حال حاضر یک مدیر اجرایی و قراردادی در دانشکده هنر New York University’s Tisch School مشغول به کار است. وب سایت او DownAndDirtyDV.com است.

در این مجموعه آموزش مدرس دوره که از فیلمسازان حرفه ای است. تکنیک ها و ابزارهای ضبط صدا در سر صحنه فیلمبرداری را به شما عزیزان معرفی کرده کار با آن ها را به شما دوستان گرامی یاد میدهد. گفتنی است ایشان ضبط صدای سخنرانی ها ، مصاحبه ها ، بازیگران ، فیلم های آموزشی و . . . را به شما دوستان گرامی آموزش میدهد.

مدت زمان ۱ ساعت و ۲۴ دقیقه

آموزش ضبط صدا برای فیلمبرداری و فیلمسازی

زمان:  2 ساعت

همانطور که میدانید فیلمبرداری و فیلمسازی بدون ضبط صدای با کیفیت امکان پذیر نبوده و جذاب نیست. با مشاهده این کورس آموزشی یاد می گیرید که چطور صدا را نیز به همراه یک فیلم ضبط کنید. با تجهیزات حرفه ای ، نیمه حرفه ای و ارزان و آماتور صدابرداری برای ویدیوها آشنا شده و استفاده از آن ها را در پروژه های عملی یاد می گیرید.

مدرسان این آموزش تمامی مطالب را به زبانی ساده و در حین انجام پروژه های عملی به شما عزیزان آموزش میدهند تا براحتی آن ها را یاد بگیرید..

بازه زمانی این  دوره حدودا ۴ ساعت و حجم تقریبی ۴ گیگ

لیست موضوعی مجموعه  صدابرداری

مگاپک آموزشی بازیگری

مستر کلاس بازیگری ساموئل ال جکسون

ساموئل لیروی جکسون (به انگلیسی: Samuel Leroy Jackson؛ زادهٔ ۲۱ دسامبر ۱۹۴۸) بازیگر آمریکایی و نامزد دریافت جایزه‌های اسکار، گلدن گلوب و بفتا است. او در اوایل دهه ۱۹۹۰ میلادی و با عملکرد فوق‌العاده‌ای که از خود به نمایش گذاشت تبدیل به یک ستاره در هالیوود شد و از آن زمان در بسیاری از فیلم‌هایی که فروش بالایی داشتند، حضور داشته و بارها از سوی منتقدان مورد تحسین قرار گرفته‌است.

او با ایفای نقش در بیش از ۱۰۰ فیلم مختلف، بازیگر بسیار سودآوری است. از جملهٔ این فیلم‌ها می‌توان به جان‌سخت ۳ (۱۹۹۵)، زمانی برای کشتن (۱۹۹۶)، بوسه طولانی شب‌بخیر (۱۹۹۶)، مذاکره‌کننده (۱۹۹۸)، دریای آبی عمیق (۱۹۹۹)، آسیب‌ناپذیر (۲۰۰۰)، شفت (۲۰۰۰) و دنبالهٔ آن، تریپل ایکس (۲۰۰۲)، مارها در هواپیما (۲۰۰۶)، کونگ: جزیره جمجمه (۲۰۱۷) و سه‌گانه پیش‌درآمد جنگ ستارگان (۱۹۹۹–۲۰۰۵) اشاره کرد. جکسون با فروش بیش از ۶٫۷ میلیارد دلار فروش فیلم‌هایش در ایالات متحده، و میانگین ۸۶٫۱ میلیون دلار فروش به ازای هر فیلم، به عنوان ستارهٔ گیشه در تمام دوران، در بالاترین رده قرار گرفته‌است. مجموع فروش فیلم‌هایی که او در آن‌ها حضور یافته (بدون محاسبهٔ نقش‌های تک‌جلوه)، به بیش از ۱۵٫۶ میلیارد دلار در سطح جهان می‌رسد. در اوت ۲۰۱۱، جکسون با پشت سر گذاشتن فرانک ولکر، به پرسودترین بازیگر مرد تبدیل شد.

مدت زمان  5 ساعت

لیست موضوعی مجموعه  بازیگری


برای رعایت حق کپی رایت و ترجمه اموزش ها تمام اموزش ها کدگذاری شده هستند. هنرجویان محترم در حداکثر دو سیستم ویندوزی لپ تاپ یا کامپیوتر می توانند اموزش ها را مشاهده کنند. نحوه ارسال کد بعد دریافت اموزشها در عکس نوشت پایین توضیح داده شده است. اجرای اموزش ها بسیار آسان وکدهای اجرایی به صورت دائمی برای شما در سیستم شخصی قابل اجرا است حتی با تغییر ویندوز.

برای پاسخ به سوالهای شما می توانید در زیر پست پیام بگذارید و یا به ایدی تلگرام در عکس نوشت

ویا به شماره همراه ۰۹۱۹۶۶۲۶۷۱۹ پاسخگویی در تلگرام وشماره همراه ۰۹۳۶۸۸۹۷۰۳۳  در واتساپ پیام و یا تماس برقرار کنید در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگو هستیم.

سه مدل ارسال کل مجموعه فیلمسازی (تمام دوره های بالا- بیش از ۹۰ ساعت اموزش) برای این مجموعه در نظر گرفته ایم:

برای خرید، روی روش مدنظر کلیک کنید.

توجه: در صورت خرید اینترنتی، برای دریافت فایل‌ها به آیدی mehfeyz در تلگرام پیام ارسال کنید.

درباره‌ی رضا

همچنین ببینید

دوره تحلیل آثار و سینمای دیوید فینچر

در این دوره اموزشی چندین ویدیو از برترین دوره های ویدیویی تحلیلی یوتیوب، انتخاب، گزینش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت موشن گرافیستان باهمستانی آموزشی در حوزه سینما، انیمیشن و گرافیک است. از اهداف این سایت ترکیب آموزشی فرم و محتوا است. در فضای آکادمیک محیط های هنری آموزشی خاصه، محدود به حوزه تکنیک وفرم می شوند؛ اما سایت موشن گرافیستان به دنبال آن است که فراتر از مباحث تکنیکی به مسائل محتوایی و ضروری برای تولید یک اثر هنری مطلوب بپردازد.

موشن گرافیستان در شبکه های اجتماعی