چطور نت‌فلیکس سرگرمی را تغییر داد و به کجا می‌رود

موشن گرافیستان: نت‌فلیکس جهان سرگرمی را تغییر داد . نخست با ارسال پستی دی‌وی‌دی، بعد با رسانه سیال و بعدتر با برنامه‌های اصلی شورانگیز مثل «نارنجی همان سیاه جدید است» و «چیزهای عجیب» ،که البته عاری از سهم قابل توجهی از ریسک کردن نبوده است. در مکالمه با کریس اندرسون از TED با یکی از موسسان و مدیرعامل نت‌فلیکس، رید هاستینگز درباره فرهنگ درونی جسورانه کمپانی گفتگو می‌کنند، الگوریتم قدرتمندی که سوخت توصیه‌های آنها است، ۸ میلیارد دلار ارزش محتوایی آن است که امسال سرمایه‌گذاری می‌کنند و همچنین مشغولیت بشردوستانه او در حمایت از تحصیلات نوآورانه در بین شمار زیاد دیگری از فعالیت‌های وی می‌توان نام برد.

بخش هایی از سخنرانی: خب، ما با ارسال دی‌وی‌دی‌ها بزرگ شدیم. و بعد نوبت سریال‌ها، کلکسیون‌های جعبه‌ای در قالب دی‌وی‌دی بود. و همه ما آن تجربه تماشای برخی آثار عالی HBO را داریم، بر روی دی‌وی‌دی، دیدن قسمتهای بعد پشت سر هم. و خب این جرقه‌ای بود که باعث شد به فکر بیفتیم، با محتوای قسمت به قسمت، بخصوص بصورت سریالی، دیدن همه قسمت‌ها یکجا فوق‌العاده است. و این کاری است که تلویزیون معمولی نمی‌تواند انجام دهد. و بنابراین نتیجه هر دو اینها واقعا مثبت شد.

 

 

 

درباره‌ی reza mozafari

همچنین ببینید

دوره تحلیل آثار و سینمای دیوید فینچر

در این دوره اموزشی چندین ویدیو از برترین دوره های ویدیویی تحلیلی یوتیوب، انتخاب، گزینش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت موشن گرافیستان باهمستانی آموزشی در حوزه سینما، انیمیشن و گرافیک است. از اهداف این سایت ترکیب آموزشی فرم و محتوا است. در فضای آکادمیک محیط های هنری آموزشی خاصه، محدود به حوزه تکنیک وفرم می شوند؛ اما سایت موشن گرافیستان به دنبال آن است که فراتر از مباحث تکنیکی به مسائل محتوایی و ضروری برای تولید یک اثر هنری مطلوب بپردازد.

موشن گرافیستان در شبکه های اجتماعی