مگاپک آموزشی فیلم‌برداری

دوره جامع  فیلمبرداری در سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته از میان صدها ساعت از برترین دوره های یوتیوبی و سینمایی گزینش و ترجمه شده اند. تمام اموزش ها با زیرنویس فارسی با کیفیت ارائه می شوند در ادامه چند نمونه ویدیو برای مشاهده کیفیت مجموعه ها ارائه شده است.

برخی از مدرسین این دوره :

مدرس:Bill Dill

آموزش سینماتوگرافی – آموزش کار کردن در صحنه

در این کورس آموزشی یاد می گیرید که به عنوان یک سینماگر و فردی که می خواهید یک فیلم را تولید یا کارگردانی کنید ، باید در سر صحنه چه کارهایی انجام دهید.

مدرس تمامی مطالب را به زبانی ساده و در حین انجام پروژه ای واقعی به شما آموزش میدهد تا براحتی مطالب را یادگرفته و از آن ها استفاده کنید.

آموزش سینماتوگرافی – مبانی داستان سازی و روایت آن در فیلم و با بازیگران جلوی دوربین

در این کورس آموزشی چگونگی ساخت و روایت یک داستان برای فیلمهای سینمایی را خواهید آموخت. این آموزش یک آموزش خسته و کسل کننده که پای برگه های داستان وقت شما را تلف کند نیست ، بلکه پس از بررسی چگونگی ایجاد داستان شما را وارد عمل کرده و چگونگی روایت داستان از طریق فیلمبرداری و جلوه های بصری و . . . را به شما عزیزان آموزش میدهد.

آموزش تکنیک های کاربردی پروژه های فیلبرداری و سینمایی

در این کورس آموزشی با تکنیک ها ، ابزارها و روندهایی آشنا می شوید که به کمک آن ها می توانید خیلی ساده تر پروژه های سینمایی و فیلمبرداری را انجام دهید. مدرس مطالب را به زبانی ساده و در حین کار در سر صحنه به شما عزیزان یاد میدهد. 

تکنیک های  ناب فیلمبرداری

بازه زمانی این  دوره حدودا ۱۰ ساعت است و حجم تقریبی ان حدودا ۱۲ گیگ است.

لیست موضوعی مجموعه فیلمبرداری

برای رعایت حق کپی رایت و ترجمه اموزش ها تمام اموزش ها کدگذاری شده هستند. هنرجویان محترم در حداکثر دو سیستم ویندوزی لپ تاپ یا کامپیوتر می توانند اموزش ها را مشاهده کنند. نحوه ارسال کد بعد دریافت اموزشها در عکس نوشت پایین توضیح داده شده است. اجرای اموزش ها بسیار آسان وکدهای اجرایی به صورت دائمی برای شما در سیستم شخصی قابل اجرا است حتی با تغییر ویندوز.

برای پاسخ به سوالهای شما می توانید در زیر پست پیام بگذارید و یا به ایدی تلگرام در عکس نوشت

ویا به شماره همراه ۰۹۱۹۶۶۲۶۷۱۹ پاسخگویی در تلگرام وشماره همراه ۰۹۳۶۸۸۹۷۰۳۳  در واتساپ پیام و یا تماس برقرار کنید در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگو هستیم

سه مدل ارسال برای این مجموعه در نظر گرفته ایم

برای خرید، روی روش مدنظر کلیک کنید.

درباره‌ی رضا

همچنین ببینید

دوره تحلیل آثار و سینمای دیوید فینچر

در این دوره اموزشی چندین ویدیو از برترین دوره های ویدیویی تحلیلی یوتیوب، انتخاب، گزینش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت موشن گرافیستان باهمستانی آموزشی در حوزه سینما، انیمیشن و گرافیک است. از اهداف این سایت ترکیب آموزشی فرم و محتوا است. در فضای آکادمیک محیط های هنری آموزشی خاصه، محدود به حوزه تکنیک وفرم می شوند؛ اما سایت موشن گرافیستان به دنبال آن است که فراتر از مباحث تکنیکی به مسائل محتوایی و ضروری برای تولید یک اثر هنری مطلوب بپردازد.

موشن گرافیستان در شبکه های اجتماعی