مگاپست نورپردازی

دوره جامع  نورپردازی در سه سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته از میان صدها ساعت از برترین دوره های یوتیوبی و سینمایی گزینش و ترجمه شده اند. تمام اموزش ها با زیرنویس فارسی با کیفیت ارائه می شوند در ادامه چند نمونه ویدیو برای مشاهده کیفیت مجموعه ها ارائه شده است.

دوره یادگیری تکنیک های نورپردازی برای مصاحبه ها

برخی از مدرسین این دوره:

کوین برادلی

در این مجموعه آموزش همراه با مدرس دوره تکنیک های نورپردازی برای انجام مصاحبه ها را یاد گرفته و همراه با مدرس دوره در پروژه های واقعی تمرین خواهید کرد. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی lynda است به مدت زمان ۱ ساعت و ۵ دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

آموزش نورپردازی حرفه ای سر صحنه فیلمبرداری

مدرس: Jem Schofield – جيم شوفيلد

با مشاهده این کورس آموزشی استفاده از تجهیزات نورپردازی حرفه ای ، برای نورپردازی پروژه های فیلمسازی ، مستند ، تبلیغاتی و فیلمسازی را بخوبی یاد خواهید گرفت. این آموزش شامل معرفی تجهیزات ، ترفندهای نورپردازان و فیلمبرداران حرفه ای و تکنیک های نورپردازی و چینش تجهیزات نورپردازی است.

مدت زمان : ۱:۴۵ ساعت

دوره مقدماتی نورپردازی

.

بازه زمانی این  دوره حدودا۳ ساعت است و حجم تقریبی ان حدودا ۵ گیگ است.

لیست موضوعی مجموعه  نورپزدازی

برای رعایت حق کپی رایت و ترجمه اموزش ها تمام اموزش ها کدگذاری شده هستند. هنرجویان محترم در حداکثر دو سیستم ویندوزی لپ تاپ یا کامپیوتر می توانند اموزش ها را مشاهده کنند. نحوه ارسال کد بعد دریافت اموزشها در عکس نوشت پایین توضیح داده شده است. اجرای اموزش ها بسیار آسان وکدهای اجرایی به صورت دائمی برای شما در سیستم شخصی قابل اجرا است حتی با تغییر ویندوز.

برای پاسخ به سوالهای شما می توانید در زیر پست پیام بگذارید و یا به ایدی تلگرام در عکس نوشت

ویا به شماره همراه ۰۹۱۹۶۶۲۶۷۱۹ پاسخگویی در تلگرام وشماره همراه ۰۹۳۶۸۸۹۷۰۳۳  در واتساپ پیام و یا تماس برقرار کنید در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگو هستیم.

سه مدل ارسال برای این مجموعه در نظر گرفته ایم.

برای خرید روی روش مدنظر کلیک کنید:

درباره‌ی رضا

همچنین ببینید

دوره تحلیل آثار و سینمای دیوید فینچر

در این دوره اموزشی چندین ویدیو از برترین دوره های ویدیویی تحلیلی یوتیوب، انتخاب، گزینش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت موشن گرافیستان باهمستانی آموزشی در حوزه سینما، انیمیشن و گرافیک است. از اهداف این سایت ترکیب آموزشی فرم و محتوا است. در فضای آکادمیک محیط های هنری آموزشی خاصه، محدود به حوزه تکنیک وفرم می شوند؛ اما سایت موشن گرافیستان به دنبال آن است که فراتر از مباحث تکنیکی به مسائل محتوایی و ضروری برای تولید یک اثر هنری مطلوب بپردازد.

موشن گرافیستان در شبکه های اجتماعی